OPT-OM.ORG.UA
Поршень IVECO/RENAULT 93.0 8140.47/S9U (opt-om)

КОД ТОВАРА
NU 87-520200-00

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
87-520200-00
(Nural)
| Характеристика |
|
|
| O болтив |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота голивки поршня |
|
|
| Глибина ковша 1 |
|
|
| Диаметр ковша |
|
|
| Довжина болта |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| механична обробка |
|
|
| Номер компонента |
|
|
| Отвир цил. |
|
|
| Просвит миж поршнем та цилиндром |
|
|
| Стандартний розмир [СТД] |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| AE | A350510STD | FIAT | 1908617 | FIAT | 1908618 |
| FIAT | 98437928 | FIAT | 99442902 | KS | 94383600 |
| KS | 94382600 | MAHLE | 0090700 | MOPISAN | 1023479000 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Поршень Fiat DUCATO АВТОБУС (230_) | Поршень Fiat DUCATO ФУРГОН (230_) | Поршень Fiat DUCATO Платформа/шаси (230_) |
| Поршень Iveco DAILY I Фургон | Поршень Iveco DAILY I Платформа/шаси | Поршень Iveco DAILY II Фургон |
| Поршень Iveco DAILY II автобус | Поршень Iveco DAILY II Платформа/шаси | Поршень Renault MASTER I автобус (T__) |
| Поршень Renault MASTER I фургон (T__) | Поршень Renault MASTER I Платформа/шаси (P__) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nural |
| Код запчасти | 8752020000 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с маркой | Iveco, Renault, Fiat |
| Совместимость с моделью | Ducato, Master, Daily |
| Пользовательские характеристики | |
| O болтів | 32 мм |
| Висота голівки поршня | 58,750 мм |
| Высота | 96,75 мм |
| Глибина ковша 1 | 18,400 мм |
| Длина болта | 78 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | зі втулкою для бобишки поршневого пальця |
| Діаметр ковша | 38,000 мм |
| Код товара | NU 87-520200-00 |
| Номер компонента | 08-520200-00 |
| Отвір цил. | 93,00 мм |
| Просвіт між поршнем та циліндром | 0,110 мм |
| Стандартний розмір [СТД] | 99943600 |
| механічна обробка | з виточкою/вирізом для оливної форсунки |
Информация для заказа
- Цена: 5 640 ₴


