OPT-OM.ORG.UA
Поршень FORD 89.90 TRANSIT 2.4 TDCI PHFA/PHFC (opt-om)

КОД ТОВАРА
NU 87-148100-40

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
87-148100-40
(Nural)
| Характеристика |
|
|
| O болтив |
|
|
| Производственный номер |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота голивки поршня |
|
|
| Глибина ковша 1 |
|
|
| Диаметр ковша |
|
|
| Довжина болта |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| механична обробка |
|
|
| Номер компонента |
|
|
| Отвир цил. |
|
|
| Просвит миж поршнем та цилиндром |
|
|
| Стандартний розмир [СТД] |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| FORD | 6C1QDB | KS | 41285600 | MAHLE | 013PI00109000 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Поршень Ford TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | Поршень Ford TRANSIT фургон (FA_ _) | Поршень Ford TRANSIT Платформа/шаси (FM_ _, FN_ _, FF_ _) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nural |
| Код запчасти | 8714810040 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Transit |
| Пользовательские характеристики | |
| O болтів | 32 мм |
| Виробничий номер | 08998A101 |
| Висота голівки поршня | 53,500 мм |
| Высота | 80,5 мм |
| Глибина ковша 1 | 16,300 мм |
| Длина болта | 66 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | зі вставкою для поршневих кілець |
| Діаметр ковша | 49,000 мм |
| Код товара | NU 87-148100-40 |
| Номер компонента | 08-148100-00 |
| Отвір цил. | 89,90 мм |
| Просвіт між поршнем та циліндром | 0,030 мм |
| Стандартний розмір [СТД] | 99943600 |
| механічна обробка | з виточкою/вирізом для оливної форсунки |
Информация для заказа
- Цена: 4 306 ₴


