-10%

Поршень 89.0 NISSAN YD25DDTI 87-436100-00 (opt-om)
3 677 ₴
3 309,30 ₴
- Готово к отправке
- Код: NU 87-436100-00
+380 (66) 023-37-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
OPT-OM.ORG.UA
Поршень 89.0 NISSAN YD25DDTI (opt-om)

КОД ТОВАРА
NU 87-436100-00

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
87-436100-00
(Nural)
| Характеристика |
|
|
| O болтив |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота голивки поршня |
|
|
| Глибина ковша 1 |
|
|
| Диаметр ковша |
|
|
| Довжина болта |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| механична обробка |
|
|
| Номер компонента |
|
|
| Отвир цил. |
|
|
| Просвит миж поршнем та цилиндром |
|
|
| Стандартний розмир [СТД] |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| NISSAN | A2010EB31A |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Поршень Nissan NAVARA (D22) | Поршень Nissan NP300 NAVARA (D40) | Поршень Nissan PATHFINDER III (R51) |
| Поршень Nissan PICK UP (D22) | Поршень Nissan NP300 PICKUP (D22) | Поршень Nissan CABSTAR (F24M, F24W) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nural |
| Код запчасти | 8743610000 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с маркой | Nissan |
| Совместимость с моделью | Cabstar, Navara, Pick Up, Pathfinder |
| Пользовательские характеристики | |
| O болтів | 28 мм |
| Висота голівки поршня | 48,800 мм |
| Высота | 73,8 мм |
| Глибина ковша 1 | 19,200 мм |
| Длина болта | 71 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | зі вставкою для поршневих кілець |
| Діаметр ковша | 44,300 мм |
| Код товара | NU 87-436100-00 |
| Номер компонента | 08-436100-00 |
| Отвір цил. | 89,00 мм |
| Просвіт між поршнем та циліндром | 0,060 мм |
| Стандартний розмір [СТД] | 99943600 |
| механічна обробка | з виточкою/вирізом для оливної форсунки |
Информация для заказа
- Цена: 3 309,30 ₴

