OPT-OM.ORG.UA
Помпа водяна OPEL ASTRA K, SW : 1.4 T. / MOKKA : 1.4 4WD 15- (opt-om)

КОД ТОВАРА
CI WPS3082

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
WPS3082
(Contitech)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Додатковий вириб / додаткова информация |
|
|
| Тип корпуса |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| DOLZ | O277 | GRAF | PA1356 | OPEL | 12667383 |
| OPEL | 12673412 | OPEL | 12681168 | OPEL | 12681171 |
| OPEL | 12681174 | OPEL | 55500622 | VAUXHALL | 12667383 |
| VAUXHALL | 12673412 | VAUXHALL | 12681168 | VAUXHALL | 12681171 |
| VAUXHALL | 12681174 | VAUXHALL | 55500622 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Помпа Opel ADAM (M13) | Помпа Opel ASTRA K (B16) | Помпа Opel ASTRA K Sports Tourer (B16) |
| Помпа Opel CORSA E (X15) | Помпа Opel INSIGNIA B Grand Sport (Z18) | Помпа Opel INSIGNIA B Country Tourer (Z18) |
| Помпа Opel INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) | Помпа Opel MOKKA / MOKKA X (J13) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Contitech |
| Код запчасти | WPS3082 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1,431 кг |
| Висота паковання | 16 см |
| Довжина паковання | 13 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненням |
| Код товара | CI WPS3082 |
| Тип корпуса | без корпуса |
| Ширина паковання | 13 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 990 ₴


