OPT-OM.ORG.UA
Пиввись VW MULTIVAN V, TRANSPORTER V; FRONT: RIGHT (opt-om)

КОД ТОВАРА
SP 025287

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
25287
(SPIDAN CHASSIS PARTS)
| Характеристика |
|
|
| O шарнира на сторони колеса |
|
|
| O шарнира на сторони коробки передач |
|
|
| Диам. ущильн. кильця |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина 2 |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Западини з’ед. КП на стор. КП |
|
|
| Зминна частина |
|
|
| Зовн. зачеп. кол. |
|
|
| Размер резьбы |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| PROFIT | 27303046 | SKF | VKJC6726 | SNR | DK54006 |
| VW | 7E0407272AR | VW | 7E0407272B | VW | 7E0407452X |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Пиввись VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) | Пиввись VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) | Пиввись VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) |
| Пиввись VW TRANSPORTER T5 Платформа/шаси (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | VW |
| Код запчасти | 25287 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O шарніра на стороні колеса | 106,0 мм |
| O шарніра на стороні коробки передач | 108,0 мм |
| Длина | 892 мм |
| Довжина 2 | 281,0 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с подшипником |
| Діам. ущільн. кільця | 63,00 мм |
| Западини з’єд. КП на стор. КП | 26 |
| Змінна частина | 99943600 |
| Зовн. зачеп. кол. | 38 |
| Код товара | SP 025287 |
| Розмір нарізі | M20X1,5 |
Информация для заказа
- Цена: 10 966 ₴


