OPT-OM.ORG.UA
Пиввись RENAULT MEGANE I (BA0/1_) (opt-om)

КОД ТОВАРА
SP 022314

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
22314
(SPIDAN CHASSIS PARTS)
| Характеристика |
|
|
| O кильця ABS |
|
|
| O шарнира на сторони колеса |
|
|
| O шарнира на сторони коробки передач |
|
|
| Диам. ущильн. кильця |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Зминна частина |
|
|
| Зовн. зачеп. кол. |
|
|
| Зовнишне зачеплення з боку диференциала |
|
|
| Кильк. зуб. кильця ABS |
|
|
| Размер резьбы |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| RENAULT | 7711135213 | RENAULT | 7700106263 | RENAULT | 7700112131 |
| RENAULT | 7700115818 | RENAULT | 7711135223 | RENAULT | 8200088665 |
| RENAULT | 8200283723 | RENAULT | 8200283724 | RENAULT | 8200283725 |
| RENAULT | 8200283726 | RENAULT | 8200531861 | RENAULT | 8200531886 |
| SKF | VKJC1227 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Пиввись Renault MEGANE I (BA0/1_) | Пиввись Renault Megane I Kombi van (KA_) | Пиввись Renault MEGANE I Classic (LA0/1_) |
| Пиввись Renault MEGANE I Grandtour (KA0/1_) | Пиввись Renault MEGANE I Coach (DA0/1_) | Пиввись Renault MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) |
| Пиввись Renault MEGANE Scenic (JA0/1_) | Пиввись Renault SCENIC I Минивен (JA0/1_, FA0_) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Renault |
| Код запчасти | 22314 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с маркой | Citroen, Renault, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Совместимость с моделью | Cinquecento, 306, 106, Jumpy, Partner, Expert, ZX, Punto, Prisma, Clio, Scudo, Berlingo, Dedra, 605 |
| Пользовательские характеристики | |
| O кільця ABS | 85,00 мм |
| O шарніра на стороні колеса | 84,00 мм |
| O шарніра на стороні коробки передач | 78,50 мм |
| Длина | 640 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с гайкой |
| Діам. ущільн. кільця | 57,00 мм |
| Змінна частина | 99943600 |
| Зовн. зачеп. кол. | 23 |
| Зовнішнє зачеплення з боку диференціала | 26 |
| Код товара | SP 022314 |
| Кільк. зуб. кільця ABS | 44 |
| Розмір нарізі | M20X1,5 |
Информация для заказа
- Цена: 4 459 ₴


