OPT-OM.ORG.UA
Пиввись PEUGEOT 405 I (15B) (opt-om)

КОД ТОВАРА
SP 021642

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
21642
(SPIDAN CHASSIS PARTS)
| Характеристика |
|
|
| O шарнира на сторони колеса |
|
|
| O шарнира на сторони коробки передач |
|
|
| Динамика торможения/движения |
|
|
| Диам. ущильн. кильця |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зминна частина |
|
|
| Зовн. зачеп. кол. |
|
|
| Зовнишне зачеплення з боку диференциала |
|
|
| Размер резьбы |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| BGA | DS6751L | CITROEN | 327210 | CITROEN | 327211 |
| CITROEN | 327212 | CITROEN | 3272F5 | CITROEN | 9626446080 |
| CITROEN | P060T4 | LPR | DS38027 | LPR | DS38043 |
| METELLI | 170058 | PEUGEOT | 327210 | PEUGEOT | 327211 |
| PEUGEOT | 327212 | PEUGEOT | 3272F5 | PEUGEOT | 9626446080 |
| PEUGEOT | P060T4 | PROFIT | 27300058 | PSA | 000032720E |
| PSA | 0000327211 | PSA | 00003272E2 | SKF | VKJC3960 |
| SPIDAN | 021663 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Пиввись Peugeot 405 I (15B) | Пиввись Peugeot 405 I Break (15E) | Пиввись Peugeot 405 II (4B) |
| Пиввись Peugeot 405 II Break (4E) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Peugeot |
| Код запчасти | 21642 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O шарніра на стороні колеса | 86,30 мм |
| O шарніра на стороні коробки передач | 81,00 мм |
| Динаміка гальмування/руху | для ТЗ без ABS |
| Длина | 630 мм |
| Діам. ущільн. кільця | 56,85 мм |
| Змінна частина | 99943600 |
| Зовн. зачеп. кол. | 25 |
| Зовнішнє зачеплення з боку диференціала | 24 |
| Код товара | SP 021642 |
| Розмір нарізі | M24x1,5 |
Информация для заказа
- Цена: 3 511 ₴


