OPT-OM.ORG.UA
Пиввись OPEL COMBO TOUR (opt-om)

КОД ТОВАРА
SP 024969

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
24969
(SPIDAN CHASSIS PARTS)
| Характеристика |
|
|
| O кильця ABS |
|
|
| O шарнира на сторони колеса |
|
|
| O шарнира на сторони коробки передач |
|
|
| Диам. ущильн. кильця |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Западини з’ед. КП на стор. КП |
|
|
| Зминна частина |
|
|
| Зовн. зачеп. кол. |
|
|
| Кильк. зуб. кильця ABS |
|
|
| Размер резьбы |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| BGA | DS9527R | OPEL | 13159533 | OPEL | 374526 |
| PSA | 93169692 | SKF | VKJC1407 | VAUXHALL | 13159533 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Пиввись Opel COMBO Tour | Пиввись Opel COMBO Фургон/минивен | Пиввись Opel CORSA C (X01) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Opel |
| Код запчасти | 24969 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O кільця ABS | 78,00 мм |
| O шарніра на стороні колеса | 84,00 мм |
| O шарніра на стороні коробки передач | 74,50 мм |
| Длина | 609 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с гайкой |
| Діам. ущільн. кільця | 51,30 мм |
| Западини з’єд. КП на стор. КП | 34 |
| Змінна частина | 99943600 |
| Зовн. зачеп. кол. | 33 |
| Код товара | SP 024969 |
| Кільк. зуб. кільця ABS | 29 |
| Розмір нарізі | M20x1,0 |
Информация для заказа
- Цена: 9 528 ₴


