OPT-OM.ORG.UA
Пиввись FORD TRANSIT TOURNEO (opt-om)

КОД ТОВАРА
SP 025359

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
25359
(SPIDAN CHASSIS PARTS)
| Характеристика |
|
|
| O кильця ABS |
|
|
| O шарнира на сторони колеса |
|
|
| O шарнира на сторони коробки передач |
|
|
| Диам. ущильн. кильця |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Зминна частина |
|
|
| Зовн. зачеп. кол. |
|
|
| Зовнишне зачеплення з боку диференциала |
|
|
| Кильк. зуб. кильця ABS |
|
|
| Размер резьбы |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| BGA | DS2342LA | FEBEST | 2112TT9 | FORD | 1469166 |
| FORD | 1494215 | FORD | 1512912 | FORD | 1727122 |
| FORD | 1793822 | FORD | 8C113B437AB | FORD | 8C113B437AC |
| FORD | 8C113B437AD | FORD | CC113B437BA | FORD | CC113B437BB |
| FORD | RMCC113B437B1A | MAGNETI | TDS0067 | METELLI | 171396 |
| PROFIT | 27303038 | SKF | VKJC5949 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Пиввись Ford TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | Пиввись Ford TRANSIT TOURNEO Автобус | Пиввись Ford TRANSIT фургон (FA_ _) |
| Пиввись Ford TRANSIT Платформа/шаси (FM_ _, FN_ _, FF_ _) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OM |
| Код запчасти | 25359 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O кільця ABS | 104,40 мм |
| O шарніра на стороні колеса | 106,0 мм |
| O шарніра на стороні коробки передач | 104,0 мм |
| Длина | 761 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без кріпильних матеріалів |
| Діам. ущільн. кільця | 57,00 мм |
| Змінна частина | 99943600 |
| Зовн. зачеп. кол. | 28 |
| Зовнішнє зачеплення з боку диференціала | 41 |
| Код товара | SP 025359 |
| Кільк. зуб. кільця ABS | 48 |
| Розмір нарізі | M24x2 |
Информация для заказа
- Цена: 8 622 ₴


