OPT-OM.ORG.UA
Пиввись DACIA LOGAN (LS_) (opt-om)

КОД ТОВАРА
SP 024442

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
24442
(SPIDAN CHASSIS PARTS)
| Характеристика |
|
|
| O шарнира на сторони колеса |
|
|
| O шарнира на сторони коробки передач |
|
|
| Диам. ущильн. кильця |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина 2 |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Западини з’ед. КП на стор. КП |
|
|
| Зминна частина |
|
|
| Зовн. зачеп. кол. |
|
|
| Размер резьбы |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| BGA | DS7382R | DACIA | 8200261838 | RENAULT | 7711368652 |
| RENAULT | 8200261838 | RENAULT | 6001550794 | SKF | VKJC6075 |
| SNR | DK55083 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Пиввись Dacia LOGAN (LS_) | Пиввись Dacia LOGAN MCV (KS_) | Пиввись Renault CLIO III (BR0/1, CR0/1) |
| Пиввись Renault CLIO III Grandtour (KR0/1_) | Пиввись Renault LOGAN I (LS_) | Пиввись Renault LOGAN I Универсал (KS_) |
| Пиввись Renault MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | Пиввись Renault SANDERO/STEPWAY I (BS_) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dacia |
| Код запчасти | 24442 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O шарніра на стороні колеса | 83,50 мм |
| O шарніра на стороні коробки передач | 78,50 мм |
| Длина | 792 мм |
| Довжина 2 | 218,0 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с подшипником |
| Діам. ущільн. кільця | 49,00 мм |
| Западини з’єд. КП на стор. КП | 23 |
| Змінна частина | 99943600 |
| Зовн. зачеп. кол. | 23 |
| Код товара | SP 024442 |
| Розмір нарізі | M20X1,5 |
Информация для заказа
- Цена: 10 058 ₴


