OPT-OM.ORG.UA
Пиввись DACIA (opt-om)

КОД ТОВАРА
SP 036211

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
36211
(SPIDAN CHASSIS PARTS)
| Характеристика |
|
|
| O шарнира на сторони колеса |
|
|
| O шарнира на сторони коробки передач |
|
|
| Диам. ущильн. кильця |
|
|
| для виробника |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Зминна частина |
|
|
| Зовн. зачеп. кол. |
|
|
| Зовнишне зачеплення з боку диференциала |
|
|
| Размер резьбы |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| RENAULT | 391018112R | RENAULT | 391016613R |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Пиввись Dacia LOGAN MCV II | Пиввись Dacia SANDERO II | Пиввись LADA XRAY (GAB_) |
| Пиввись Renault SANDERO/STEPWAY II (B8_) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dacia |
| Код запчасти | 36211 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O шарніра на стороні колеса | 79,00 мм |
| O шарніра на стороні коробки передач | 75,00 мм |
| Длина | 661 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с гайкой |
| Діам. ущільн. кільця | 49,00 мм |
| Змінна частина | 99943600 |
| Зовн. зачеп. кол. | 23 |
| Зовнішнє зачеплення з боку диференціала | 26 |
| Код товара | SP 036211 |
| Розмір нарізі | M20X1,5 |
| для виробника | GKN |
Информация для заказа
- Цена: 4 336 ₴


