OPT-OM.ORG.UA
Пиввись CITROEN DISPATCH (opt-om)

КОД ТОВАРА
SP 024872

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
24872
(SPIDAN CHASSIS PARTS)
| Характеристика |
|
|
| O шарнира на сторони колеса |
|
|
| O шарнира на сторони коробки передач |
|
|
| Диам. ущильн. кильця |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Зминна частина |
|
|
| Зовн. зачеп. кол. |
|
|
| Зовнишне зачеплення з боку диференциала |
|
|
| Размер резьбы |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| BGA | DS1401L | CITROEN | 3272NP | CITROEN | 3272NQ |
| FIAT | 1497187080 | FIAT | 1497187088 | FIAT | 1497198080 |
| FIAT | 3272NP | FIAT | 3272NQ | FIAT | 71792565 |
| MAGNETI | TDS0228 | METELLI | 170964 | PEUGEOT | 3272NP |
| PEUGEOT | 3272NQ | PROFIT | 27300964 | PROFIT | 27300840 |
| PSA | 00003272RY | PSA | 00003272NQ | PSA | 1607019180 |
| PSA | 00003272NP | PSA | 00003272RX | PSA | 1440106080 |
| SKF | VKJC8523 | SKF | VKJC1491 | SNR | DK66018 |
| SNR | DK59003 | SPIDAN | 025119 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Пиввись Citroen JUMPY I (U6U_) | Пиввись Citroen JUMPY II (VF7) | Пиввись Citroen JUMPY II Фургон |
| Пиввись Fiat SCUDO Автобус (270_, 272_) | Пиввись Fiat SCUDO ФУРГОН (270_, 272_) | Пиввись Fiat SCUDO Платформа/шаси (270_, 272_) |
| Пиввись Peugeot 407 (6D_) | Пиввись Peugeot 407 SW (6E_, 6D_) | Пиввись Peugeot 407 купе (6C_) |
| Пиввись Peugeot 607 (9D, 9U) | Пиввись Peugeot EXPERT Tepee (VF3X_) | Пиввись Peugeot EXPERT фургон (VF3A_, VF3U_, VF3X_) |
| Пиввись Peugeot EXPERT Платформа/шаси |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Citroen |
| Код запчасти | 24872 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O шарніра на стороні колеса | 91,50 мм |
| O шарніра на стороні коробки передач | 89,00 мм |
| Длина | 676 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с гайкой |
| Діам. ущільн. кільця | 59,00 мм |
| Змінна частина | 99943600 |
| Зовн. зачеп. кол. | 28 |
| Зовнішнє зачеплення з боку диференціала | 37 |
| Код товара | SP 024872 |
| Розмір нарізі | M24x1,5 |
Информация для заказа
- Цена: 4 985 ₴


