OPT-OM.ORG.UA
Пиввись BOXER II 1/2002 => 6/2006 (opt-om)

КОД ТОВАРА
SN DK66.005

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
DK66.005
(SNRA)
| Характеристика |
|
|
| O шарнира на сторони колеса |
|
|
| O шарнира на сторони коробки передач |
|
|
| Диам. ущильн. кильця |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Зовн. зачеп. кол. |
|
|
| Зовнишне зачеплення з боку диференциала |
|
|
| Килькисть штирових контактив |
|
|
| Размер резьбы |
|
|
| Сторона монтажа |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| BGA | DS6710L | BGA | DS6710LA | CITROEN | 32726K |
| CITROEN | 9566722180 | CITROEN | 3272J3 | CITROEN | 3272CJ |
| CITROEN | 3272CH | FIAT | 1495541080 | FIAT | 1495537080 |
| FIAT | 1491235080 | FIAT | 1473299080 | FIAT | 1463105080 |
| FIAT | SNRFIAKJR003 | LPR | DS20095 | MAGNETI | TDS0037 |
| METELLI | 171122 | METELLI | 170084 | NK | 5019103 |
| PEUGEOT | 9566722180 | PEUGEOT | 32726K | PEUGEOT | 3272CH |
| PEUGEOT | 3272CJ | PEUGEOT | 3272J0 | PEUGEOT | 3272J4 |
| PROFIT | 27300084 | PSA | 000032726K | PSA | 00003272J0 |
| PSA | 00003272J3 | PSA | 00003272J4 | PSA | 00003272CH |
| PSA | 00003272CJ | SKF | VKJC3933 | SPIDAN | 020940 |
| SPIDAN | 020942 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Пиввись Citroen JUMPER I Автобус (230P) | Пиввись Citroen JUMPER I Фургон (230L) | Пиввись Citroen JUMPER I Платформа/шаси (230) |
| Пиввись Citroen JUMPER I Автобус (244, Z_) | Пиввись Citroen JUMPER I Фургон (244) | Пиввись Citroen JUMPER I Платформа/шаси (244) |
| Пиввись Fiat DUCATO АВТОБУС (230_) | Пиввись Fiat DUCATO ФУРГОН (230_) | Пиввись Fiat DUCATO Платформа/шаси (230_) |
| Пиввись Fiat DUCATO АВТОБУС (244_) | Пиввись Fiat DUCATO ФУРГОН (244_) | Пиввись Fiat DUCATO Платформа/шаси (244_) |
| Пиввись Peugeot BOXER автобус (230P) | Пиввись Peugeot BOXER фургон (230L) | Пиввись Peugeot BOXER Платформа/шаси (ZCT_) |
| Пиввись Peugeot BOXER автобус (244, Z_) | Пиввись Peugeot BOXER фургон (244) | Пиввись Peugeot BOXER Платформа/шаси (244) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OM |
| Код запчасти | DK66005 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O шарніра на стороні колеса | 104 мм |
| O шарніра на стороні коробки передач | 96,4 мм |
| Длина | 771 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с подшипником |
| Діам. ущільн. кільця | 63 мм |
| Зовн. зачеп. кол. | 28 |
| Зовнішнє зачеплення з боку диференціала | 37 |
| Код товара | SN DK66.005 |
| Кількість штирових контактів | 54 -пол. |
| Розмір нарізі | M28x1,5 |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
Информация для заказа
- Цена: 4 727 ₴


