OPT-OM.ORG.UA
Пиввись BMW 5 GRAN TURISMO (F07), 7 (F01, F02, F03, F04) (opt-om)

КОД ТОВАРА
SP 025750

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
025750
(SPIDAN CHASSIS PARTS)
| Характеристика |
|
|
| O шарнира на сторони колеса |
|
|
| O шарнира на сторони коробки передач |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Зминна частина |
|
|
| Зовн. зачеп. кол. |
|
|
| Зовнишне зачеплення з боку диференциала |
|
|
| Размер резьбы |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| BGA | DS0902L | BMW | 31607593039 | BMW | 31607606027 |
| BMW | 7593039 | BMW | 7606027 | PROFIT | 27303104 |
| SKF | VKJC5826 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Пиввись BMW 5 GRAN TURISMO (F07) | Пиввись BMW 7 (F01, F02, F03, F04) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BMW |
| Код запчасти | 025750 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O шарніра на стороні колеса | 86,00 мм |
| O шарніра на стороні коробки передач | 82,00 мм |
| Длина | 567 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без кріпильних матеріалів |
| Змінна частина | 99943600 |
| Зовн. зачеп. кол. | 37 |
| Зовнішнє зачеплення з боку диференціала | 27 |
| Код товара | SP 025750 |
| Розмір нарізі | M16x1,5x72 |
Информация для заказа
- Цена: 10 809 ₴


