OPT-OM.ORG.UA
Пиввись BMW (opt-om)

КОД ТОВАРА
SP 036121

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
36121
(SPIDAN CHASSIS PARTS)
| Характеристика |
|
|
| O шарнира на сторони колеса |
|
|
| O шарнира на сторони коробки передач |
|
|
| Диам. ущильн. кильця |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина 2 |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Зминна частина |
|
|
| Зовн. зачеп. кол. |
|
|
| Зовнишне зачеплення з боку диференциала |
|
|
| Размер резьбы |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| BMW | 31607607938 | BMW | 31607622914 | BMW | 31607629880 |
| BMW | 31608631746 | NK | 501533 | SKF | VKJC2025 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Пиввись BMW X5 (E70) | Пиввись BMW X5 (F15, F85) | Пиввись BMW X6 (E71, E72) |
| Пиввись BMW X6 (F16, F86) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BMW |
| Код запчасти | 36121 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O шарніра на стороні колеса | 86,00 мм |
| O шарніра на стороні коробки передач | 82,00 мм |
| Длина | 966 мм |
| Довжина 2 | 372,5 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с гайкой |
| Діам. ущільн. кільця | 65,00 мм |
| Змінна частина | 99943600 |
| Зовн. зачеп. кол. | 30 |
| Зовнішнє зачеплення з боку диференціала | 27 |
| Код товара | SP 036121 |
| Розмір нарізі | M27X1,5 |
Информация для заказа
- Цена: 20 317 ₴


