-10%

Піввісь AUDI, SEAT, SKODA, VW A3, ALTEA, ALTEA XL, LEON, TOLEDO, OCTAVIA, GOLF, JETTA, PASSAT, TOURA VKJC 4595 (opt-om)
6 370 ₴
5 733 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK VKJC 4595
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Піввісь AUDI, SEAT, SKODA, VW A3, ALTEA, ALTEA XL, LEON, TOLEDO, OCTAVIA, GOLF, JETTA, PASSAT, TOURAN (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SK VKJC 4595

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
VKJC 4595
(SKF)
| Характеристика |
|
|
| O шарніра на стороні колеса |
|
|
| O шарніра на стороні коробки передач |
|
|
| Діам. ущільн. кільця |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина 2 |
|
|
| Зовн. зачеп. кол. |
|
|
| Зовнішнє зачеплення з боку диференціала |
|
|
| Новий компонент |
|
|
| Розмір нарізі |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 1K0407271CQ | AUDI | 1K0407271BD | AUDI | 1K0407763MX |
| AUDI | 1K0407271PJ | AUDI | 1K0407271PK | AUDI | 1K0407451PX |
| AUDI | 1K0407451RX | AUDI | 5Q0407271CE | AUDI | 5Q0407271DF |
| AUDI | 5Q0407763DX | MAGNETI | TDS0281 | NK | 5047125 |
| PROFIT | 27303037 | SEAT | 5Q0407763DX | SEAT | 1K0407271BD |
| SEAT | 1K0407271CQ | SEAT | 1K0407271PJ | SEAT | 1K0407271PK |
| SEAT | 1K0407763MX | SEAT | 5Q0407271DF | SKODA | 5Q0407763DX |
| SKODA | 1K0407271BD | SKODA | 1K0407271CQ | SKODA | 1K0407271DE |
| SKODA | 1K0407271PJ | SKODA | 1K0407271PK | SKODA | 1K0407451RX |
| SKODA | 1K0407761CX | SKODA | 1K0407763MX | SKODA | 5Q0407271DF |
| SPIDAN | 024487 | VW | 1K0407271BD | VW | 1K0407271CQ |
| VW | 1K0407271DE | VW | 1K0407271PJ | VW | 1K0407271PK |
| VW | 1K0407451PX | VW | 1K0407451RX | VW | 1K0407453KX |
| VW | 1K0407453LX | VW | 1K0407761CX | VW | 1K0407763MX |
| VW | 5Q0407271CE | VW | 5Q0407271DF | VW | 5Q0407763DX |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Піввісь Audi A3 (8P1) | Піввісь Audi A3 Sportback (8PA) | Піввісь Seat ALTEA (5P1) |
| Піввісь Seat ALTEA XL (5P5, 5P8) | Піввісь Seat LEON (1P1) | Піввісь Seat TOLEDO III (5P2) |
| Піввісь Skoda OCTAVIA II (1Z3) | Піввісь Skoda OCTAVIA II COMBI (1Z5) | Піввісь Skoda OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) |
| Піввісь VW GOLF V (1K1) | Піввісь VW GOLF V Variant (1K5) | Піввісь VW GOLF VI (5K1) |
| Піввісь VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) | Піввісь VW GOLF PLUS V (5M1, 521) | Піввісь VW JETTA III (1K2) |
| Піввісь VW PASSAT B6 (3C2) | Піввісь VW PASSAT B6 Variant (3C5) | Піввісь VW PASSAT CC B6 (357) |
| Піввісь VW TOURAN (1T1, 1T2) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKJC4595 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Leon, Golf, Passat, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| O шарніра на стороні колеса | 90 мм |
| O шарніра на стороні коробки передач | 86 мм |
| Довжина: | 584,5 мм |
| Довжина 2 | 68 мм |
| Діам. ущільн. кільця | 59,5 мм |
| Зовн. зачеп. кол. | 36 |
| Зовнішнє зачеплення з боку диференціала | 26 |
| Код товару | SK VKJC 4595 |
| Новий компонент | 99943600 |
| Розмір нарізі | M16x1,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 733 ₴

