OPT-OM.ORG.UA
Пильник ШРКШ гумовий + змазка AUDI 100 (44, 44Q, C3) (opt-om)

КОД ТОВАРА
SP 026126

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
26126
(SPIDAN CHASSIS PARTS)
| Характеристика |
|
|
| O окружности центрив отворив |
|
|
| O отвору |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутришний диаметр 1 |
|
|
| Внутришний диаметр 2 |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Количество отверстий |
|
|
| Материал гофрованого кожуха |
|
|
| Новий компонент |
|
|
| Тип шарнира |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| AUDI | 3B0498201 | AUDI | 8D0498201 | ERT | 500058 |
| FAG | 772024930 | METELLI | 140011 | RUVILLE | 755767 |
| SEAT | 3B0498201 | SEAT | 8D0498201 | SKF | VKJP8017 |
| SKODA | 3B0498201 | SKODA | 8D0498201 | SPIDAN | 026125 |
| SWAG | 30903626 | VAG | 3B0498201 | VAG | 8D0498201 |
| VW | 3B0498201 | VW | 8D0498201 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Пильник Audi A4 B5 (8D2) | Пильник Audi A4 B5 Avant (8D5) | Пильник Audi A6 C4 (4A2) |
| Пильник Audi A6 C4 Avant (4A5) | Пильник Audi A6 C5 (4B2) | Пильник Audi A6 C5 Avant (4B5) |
| Пильник Audi 80 B4 Avant (8C5) | Пильник Audi 100 C3 Лифтбек (443, 444) | Пильник Audi 100 C3 Avant (445, 446) |
| Пильник Audi 100 C4 Лифтбек (4A2) | Пильник Audi 100 C4 Avant (4A5) | Пильник VW PASSAT B5 (3B2) |
| Пильник VW PASSAT B5 Variant (3B5) | Пильник VW PASSAT B5.5 (3B3) | Пильник VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Audi |
| Код запчасти | 26126 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O окружності центрів отворів | 86,00 мм |
| O отвору | 8,60 мм |
| Внутрішній діаметр 1 | 24 мм |
| Внутрішній діаметр 2 | 100 мм |
| Высота | 118,00 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з ковпачком |
| Код товара | SP 026126 |
| Матеріал гофрованого кожуха | резина/металл |
| Новий компонент | 99943600 |
| Тип шарніра | Диск шарніра |
| Число отверстий | 6 |
Информация для заказа
- Цена: 864 ₴


