OPT-OM.ORG.UA
Паливний насос в збори FORD MONDEO IV (BA7) - 2.0/2.3 (opt-om)

КОД ТОВАРА
DL FG2008-12B1

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
FG2008-12B1
(DELPHI)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий вириб / додаткова информация |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Тип топлива |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| FORD | 1377641 | FORD | 1385600 | FORD | 1424630 |
| FORD | 1446332 | FORD | 1477593 | FORD | 1506989 |
| FORD | 6G919H307AA | FORD | 6G919H307AB | FORD | 6G919H307AC |
| FORD | 6G919H307AD | FORD | 6G919H307AE | FORD | 6G919H307AF |
| HITACHI | 133251 | HITACHI | 133451 | HOFFER | 7507406E |
| HOFFER | 7507406 | HUCO | 133251 | IKA | 961621 |
| MAGNETI | MAM00291M | MAGNETI | GA2238 | METZGER | 2250303 |
| VDO | A2C53287860Z |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Паливний Ford GALAXY II (WA6) | Паливний Ford MONDEO IV (BA7) | Паливний Ford MONDEO IV Лифтбек (BA7) |
| Паливний Ford MONDEO IV Turnier (BA7) | Паливний Ford S-MAX (WA6) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | FG200812B1 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Конструктивные особенности | Без прокладки |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | S-Max, Mondeo |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 137 мм |
| Длина | 277 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без ущільнення |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без датчика тиску |
| Код товара | DL FG2008-12B1 |
| Тип топлива | Бензин |
| Ширина | 120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 732 ₴


