OPT-OM.ORG.UA
Осушувач кондиционера RENAULT GRAND SCENIC 04- (opt-om)

КОД ТОВАРА
NF 33221

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
33221
(NRF)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| O випускного отвору |
|
|
| O впускного отвору |
|
|
| Висота |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Материал |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| CARGO | 260782 | DELPHI | TSP0175369 | DENSO | DFD23019 |
| MAHLE | AD275000S | MERCEDES-BENZ | 4158300400 | MERCEDES-BENZ | A4158300400 |
| NISSENS | 95436 | RENAULT | 8200189627 | RENAULT | 8200247360 |
| RENAULT | 8671017788 | VALEO | 509793 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Осушувач Mercedes-Benz CITAN Фургон/минивен (W415) | Осушувач Mercedes-Benz CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) | Осушувач Mercedes-Benz CITAN Минивен (W415) |
| Осушувач Renault KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) | Осушувач Renault KANGOO Express (FW0/1_) | Осушувач Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) |
| Осушувач Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | Осушувач Renault MEGANE II Лифтбек (LM0/1_) | Осушувач Renault MEGANE II Универсал (KM0/1_) |
| Осушувач Renault MEGANE II COUPE-CABRIOLET (EM0/1_) | Осушувач Renault MEGANE II Фургон/универсал (KM_) | Осушувач Renault SCENIC II (JM0/1_) |
| Осушувач Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | NRF |
| Код запчасти | 33221 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz, Renault |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Материал | Алюминий |
| Совместимость с моделью | Scenic, Kangoo, Megane |
| Пользовательские характеристики | |
| O | 89 мм |
| O випускного отвору | 21 мм |
| O впускного отвору | 21 мм |
| Высота | 250 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Код товара | NF 33221 |
Информация для заказа
- Цена: 1 224 ₴


