OPT-OM.ORG.UA
Опора валу привидного з пидшипником (Swag) MERCEDES-BENZ PKW (opt-om)

КОД ТОВАРА
SW 10929600

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
10929600
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Додатковий вириб / додаткова информация |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Сторона монтажа |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| MERCEDES-BENZ | 1634100010 | MERCEDES-BENZ | A1634100010 | SWAG | 10924782 |
| TEDGUM | 00410618 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Опора Mercedes-Benz M-CLASS (W163) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Swag |
| Код запчасти | 10929600 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Ширина | 20 мм |
| Внутренний диаметр | 35 мм |
| Внешний диаметр | 72 мм |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1,265 кг |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з матеріалами для навісного монтажу |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без нижнього/верхнього кульового шарніра |
| Код товара | SW 10929600 |
| Сторона монтажу | в центрі |
Информация для заказа
- Цена: 3 652 ₴


