OPT-OM.ORG.UA
кульова опора (Swag) OPEL VECTRA A (opt-om)

КОД ТОВАРА
SW 40780006

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
40780006
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Диаметр точок криплення |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Розмир зовнишньой наризи |
|
|
| Розмир конуса |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Тип руля |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| BGA | SJ9502 | DELPHI | TC397 | EUROREPAR | 1679745380 |
| FAG | 825011710 | GENERAL MOTORS | 090297863 | GENERAL MOTORS | 90297863 |
| LEMFORDER | 12153 | MANDO | MSA025227 | METZGER | 57001818 |
| MOOG | OPBJ5567 | OPEL | 1603121 | OPEL | 1603163 |
| OPEL | 1603167 | PROFIT | 23010189 | SIDEM | 9884 |
| SKF | VKDS315006 | TRW | JBJ150 | VAUXHALL | 090141393 |
| VAUXHALL | 090295479 | VAUXHALL | 090297863 | VAUXHALL | 90141393 |
| VAUXHALL | 90295479 | VAUXHALL | 90297863 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| кульова Opel ASCONA C Хетчбек (J82) | кульова Opel ASCONA C (J82) | кульова Opel ASTRA F Хетчбек (T92) |
| кульова Opel ASTRA F (T92) | кульова Opel ASTRA F Универсал (T92) | кульова Opel ASTRA F Кабриолет (T92) |
| кульова Opel ASTRA F Фургон/универсал (T92) | кульова Opel ASTRA F CLASSIC Хетчбек (T92) | кульова Opel ASTRA F CLASSIC Лифтбек (T92) |
| кульова Opel ASTRA F CLASSIC Универсал (T92) | кульова Opel ASTRA G Лифтбек (T98) | кульова Opel CALIBRA A (C89) |
| кульова Opel VECTRA A Хетчбек (J89) | кульова Opel VECTRA A (J89) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Swag |
| Код запчасти | 40780006 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Размер конуса | 13.4 мм |
| Тип рычага | Контрольный |
| Место установки | Передняя правая |
| Конструктивные особенности | С болтами/винтами |
| Совместимость с маркой | Opel |
| Совместимость с моделью | Calibra, Ascona, Astra, Vectra |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,560 кг |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з підкладними шайбами |
| Діаметр точок кріплення | 10,6 мм |
| Код товара | SW 40780006 |
| Розмір зовнішньої нарізі | M12 x 1,5 |
| Розмір конуса | 13,4 мм |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Тип руля | для поперечного важеля підвіски |
Информация для заказа
- Цена: 337 ₴


