-10%

Кульова опора (Swag) A3/VW GOLF 4 32780020 (opt-om)
522 ₴
469,80 ₴
- Готово к отправке
- Код: SW 32780020
+380 (66) 023-37-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
OPT-OM.ORG.UA
кульова опора (Swag) A3/VW GOLF 4 (opt-om)

КОД ТОВАРА
SW 32780020

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
32780020
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Диаметр точок криплення |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| парные номера артикулов |
|
|
| Розмир зовнишньой наризи |
|
|
| Розмир конуса |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Тип руля |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| AUDI | 1J0407365A | AUDI | 1J0407365C | AUDI | 1J0407365J |
| AUDI | 1J0407365H | AUDI | 1J0407365D | BGA | SJ9610 |
| CTR | CB0455L | CTR | CBVW5L | DELPHI | TC824 |
| EUROREPAR | 1634875780 | FAG | 825017210 | FEBEST | 2320GVFL |
| LEMFORDER | 17619 | MAGNETI | SSP1778 | MAGNETI | SSP1779 |
| MANDO | MSA025198 | METZGER | 57004111 | MOOG | VOBJ8287 |
| PROFIT | 23010305 | SEAT | 1J0407365A | SEAT | 1J0407365C |
| SEAT | 1J0407365D | SEAT | 1J0407365H | SEAT | 1J0407365J |
| SIDEM | 37486 | SKF | VKDS311006 | SKODA | 1J0407365A |
| SKODA | 1J0407365C | SKODA | 1J0407365D | SKODA | 1J0407365H |
| SKODA | 1J0407365J | SWAG | 30780035 | TRW | JBJ1058 |
| TRW | JBJ377 | VW | 1J0407365A | VW | 1J0407365C |
| VW | 1J0407365D | VW | 1J0407365H | VW | 1J0407365J |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| кульова Audi A2 (8Z0) | кульова Audi A3 (8L1) | кульова Seat LEON (1M1) |
| кульова Seat TOLEDO II (1M2) | кульова Skoda OCTAVIA I (1U2) | кульова Skoda OCTAVIA I COMBI (1U5) |
| кульова VW BORA I (1J2) | кульова VW BORA Variant (1J6) | кульова VW BORA (9M2) |
| кульова VW GOLF IV (1J1) | кульова VW GOLF IV Van (1J1) | кульова VW GOLF IV Variant (1J5) |
| кульова VW GOLF VAN IV Variant (1J5) | кульова VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) | кульова VW NEW BEETLE Кабриолет (1Y7) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Swag |
| Код запчасти | 32780020 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Совместимость с моделью | Bora, A3, Octavia, Golf, New Beetle |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,35 кг |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | із самостопорною гайкою |
| Діаметр точок кріплення | 8,1 мм |
| Код товара | SW 32780020 |
| Розмір зовнішньої нарізі | M12 x 1,5 |
| Розмір конуса | 15 мм |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Тип руля | для поперечного важеля підвіски |
| парні номери артикулів | 32 78 0019 |
Информация для заказа
- Цена: 469,80 ₴

