
К-т піввісі(шарніру) приводу (Blue Print) MITSUBISHI PAJERO IV (V8 W, V9 W) ADC48950 (opt-om)
4 622 ₴
- Нет в наличии
- Код: BPR ADC48950
+380 (66) 023-37-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
OPT-OM.ORG.UA
К-т пиввиси(шарниру) приводу (Blue Print) MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) (opt-om)

КОД ТОВАРА
BPR ADC48950

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
ADC48950
(Blue Print)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Внутр. зачеп. кол. |
|
|
| Диам. ущильн. кильця |
|
|
| Довжина |
|
|
| Дотримуватися вказивок щодо сервисного обслуговування |
|
|
| Зовн. зачеп. кол. |
|
|
| Зовнишний диаметр |
|
|
| Кильк. зуб. кильця ABS |
|
|
| Розмир зовнишньой наризи |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Сторона монтажа |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| BGA | CV6113A | MITSUBISHI | 3815A199 | MITSUBISHI | 3815A199SK1 |
| MITSUBISHI | 3815A200 | MITSUBISHI | 3815A200SK1 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| К-т Mitsubishi PAJERO IV (V8_W, V9_W) | К-т Mitsubishi PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blue Print |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3,32 кг |
| Внешний диаметр | 97 мм |
| Внутр. зачеп. кол. | 36 |
| Длина | 165 мм |
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування | 99943600 |
| Діам. ущільн. кільця | 59 мм |
| Зовн. зачеп. кол. | 30 |
| Код запчасти | ADC48950 |
| Код товара | BPR ADC48950 |
| Кільк. зуб. кільця ABS | 50 |
| Розмір зовнішньої нарізі | M26 x 1,5 |
| Состояние | Новое |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тип запчасти | Оригинал |
Информация для заказа
- Цена: 4 622 ₴

