OPT-OM.ORG.UA
Котушка запалювання BLOCK COIL WITH ELECTRONIC (opt-om)

КОД ТОВАРА
CH BAEA254

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
BAEA254
(CHAMPION)
| Характеристика |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Количество разъемов |
|
|
| Килькисть штирових контактив |
|
|
| Цвет |
|
|
| Катушка зажигания |
|
|
| Напруга |
|
|
| нужное количество |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Технология соединения |
|
|
| Тип паковання |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| BERU | ZS254 | BOSCH | 0986221030 | DELPHI | CE1002112B1 |
| EPS | 1970355 | HITACHI | 2508757 | HUCO | 138757 |
| IKA | 946381 | MAGNETI | BAEQ073 | METZGER | 0880202 |
| MOBILETRON | CE34 | NGK | U3009 | RENAULT | 7700863020 |
| RENAULT | 7700865923 | TESLA | CL103 | TESLA | CL136 |
| VALEO | 245076 | VALEO | 245066 | VOLVO | 70863020 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Котушка Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | Котушка Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) | Котушка Renault SAFRANE II (B54_) |
| Котушка Volvo S40 I (644) | Котушка Volvo V40 Универсал (645) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Champion |
| Код запчасти | BAEA254 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с маркой | Volvo, Renault, Land Rover |
| Совместимость с моделью | V40, S40, Laguna, Safrane, Megane, Discovery |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота паковання | 8,5 см |
| Довжина паковання | 10,8 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без электроники |
| Код товара | CH BAEA254 |
| Количество разъемов | 2 |
| Котушка запалювання | Конфігурація з’єднання SAE |
| Кількість штирових контактів | 3 -пол. |
| Напряжение | 12 В |
| Сторона монтажу | на циліндрі механізму рульового керування |
| Технологія з’єднання | SAE |
| Тип паковання | Коробка |
| Цвет | Черный |
| Ширина паковання | 10,5 см |
| потрібна кількість | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 1 269 ₴


