OPT-OM.ORG.UA
Конденсер кондиционера VOLVO S60 (opt-om)

КОД ТОВАРА
MH AC 775 000S

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
AC 775 000S
(MAHLE)
| Характеристика |
|
|
| O випускного отвору |
|
|
| O впускного отвору |
|
|
| Виконання радиатора |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Глибина решитки |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Довжина решитки |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Ширина паковання |
|
|
| Ширина решитки |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| CARGO | 260958 | DELPHI | CF20224 | DENSO | DCN33010 |
| MAGNETI | BC789 | NISSENS | 940159 | NRF | 35930 |
| PROFIT | 17700108 | VALEO | 814321 | VOLVO | 30741670 |
| VOLVO | 31305212 | VOLVO | 31332027 | VOLVO ASIA | 31332027 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсер Volvo S60 II (134) | Конденсер Volvo S80 II (124) | Конденсер Volvo V60 I (155) |
| Конденсер Volvo V60 I Cross Country (157) | Конденсер Volvo V60 II (225) | Конденсер Volvo V70 III (135) |
| Конденсер Volvo XC60 I Джип (156) | Конденсер Volvo XC70 II (136) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mahle |
| Код запчасти | AC775000S |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с маркой | Volvo |
| Совместимость с моделью | S60, V70, XC60, XC70, S80 |
| Пользовательские характеристики | |
| O випускного отвору | 13,7 мм |
| O впускного отвору | 18 мм |
| Виконання радіатора | Трубки радіатора розташовані паралельно |
| Висота паковання | 15,50 см |
| Глибина решітки | 16 мм |
| Длина решетки | 583 мм |
| Довжина паковання | 94,0 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с осушителем |
| Код товара | MH AC 775 000S |
| Ширина паковання | 51,00 см |
| Ширина решетки | 471 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 864 ₴


