OPT-OM.ORG.UA
Конденсер кондиционера TOYOTA YARIS GAS FRANCE 05- (opt-om)

КОД ТОВАРА
CG 260485

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
260485
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| O випускного отвору |
|
|
| O впускного отвору |
|
|
| Висота |
|
|
| Глибина |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Хладагент |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| DENSO | DCN50101 | EUROREPAR | 1637845480 | MAGNETI | BC837 |
| MAHLE | AC793000S | MAHLE | AC793000P | NISSENS | 940050 |
| NRF | 35653 | TOYOTA | 884600D050 | VALEO | 814223 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсер DAIHATSU CHARADE VIII | Конденсер Toyota YARIS (_P9_) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CARGO |
| Код запчасти | 260485 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O випускного отвору | 15,50 мм |
| O впускного отвору | 15,50 мм |
| Высота | 335,00 мм |
| Глубина | 20,00 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с осушителем |
| Код товара | CG 260485 |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина | 525,00 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 641 ₴


