OPT-OM.ORG.UA
Конденсер кондиционера TOYOTA AYGO 05- (opt-om)

КОД ТОВАРА
CG 260373

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
260373
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| O випускного отвору |
|
|
| O впускного отвору |
|
|
| Висота |
|
|
| Глибина |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Хладагент |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| ASHIKA | CND033025 | DENSO | DCN50040 | EUROREPAR | E163360 |
| MAGNETI | BC753 | MAHLE | AC459001S | MAHLE | AC459000P |
| NISSENS | 94891 | NRF | 35778 | PEUGEOT | 6455EE |
| PEUGEOT | 6455EF | PEUGEOT | E163360 | PEUGEOT | E163361 |
| TOYOTA | 884500H010 | TOYOTA | 884500H020 | VALEO | 818014 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсер Citroen C1 (PM_, PN_) | Конденсер Peugeot 107 (PM_, PN_) | Конденсер Toyota AYGO (_B1_) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CARGO |
| Код запчасти | 260373 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O випускного отвору | 11,00 мм |
| O впускного отвору | 14,30 мм |
| Высота | 365,00 мм |
| Глубина | 20,00 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с осушителем |
| Код товара | CG 260373 |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина | 390,00 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 160 ₴


