OPT-OM.ORG.UA
Конденсер кондиционера SUZUKI SX-4 06- (opt-om)

КОД ТОВАРА
CG 260345

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
260345
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| O випускного отвору |
|
|
| O впускного отвору |
|
|
| Висота |
|
|
| Глибина |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Хладагент |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| ASHIKA | CND042075 | DENSO | DCN47002 | FIAT | 71743782 |
| FIAT | 71747380 | MAHLE | AC556000S | MITSUBISHI | 7812A274 |
| NISSENS | 94979 | NRF | 35782 | PROFIT | 17700542 |
| SUZUKI | 9531079J00 | SUZUKI | 9531079J00000 | SUZUKI | 9531079J01 |
| SUZUKI | 9531079J01A00 | SUZUKI | 9531080J00 | SUZUKI | 9531080J00000 |
| SUZUKI | 9531080J01 | SUZUKI | 9531080J01000 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсер Fiat SEDICI (189_) | Конденсер Suzuki SX4 (EY, GY) | Конденсер Suzuki SX4 Лифтбек (GY, RW) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CARGO |
| Код запчасти | 260345 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O випускного отвору | 10,15 мм |
| O впускного отвору | 15,50 мм |
| Высота | 365,00 мм |
| Глубина | 20,00 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с осушителем |
| Код товара | CG 260345 |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина | 630,00 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 500 ₴


