OPT-OM.ORG.UA
Конденсер кондиционера PASSAT VI 05- (opt-om)

КОД ТОВАРА
CG 260744

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
260744
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| O випускного отвору |
|
|
| O впускного отвору |
|
|
| Висота |
|
|
| Глибина |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Хладагент |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| CARGO | 261039 | DELPHI | CF20425 | DENSO | DCN32012 |
| DENSO | DCN32011 | MAHLE | AC734000S | MAHLE | AC734000P |
| MAHLE | AC954000S | NISSENS | 94832 | NISSENS | 940864 |
| NRF | 35613 | NRF | 350572 | PROFIT | 17700007 |
| VALEO | 814039 | VW | 3C0820411B | VW | 3C0820411D |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсер VW PASSAT B6 (3C2) | Конденсер VW PASSAT B6 Variant (3C5) | Конденсер VW PASSAT CC B6 (357) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CARGO |
| Код запчасти | 260744 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O випускного отвору | 13,70 мм |
| O впускного отвору | 15,30 мм |
| Высота | 461,00 мм |
| Глубина | 20,00 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с осушителем |
| Код товара | CG 260744 |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина | 613,00 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 294 ₴


