OPT-OM.ORG.UA
Конденсер кондиционера MITSUBISHI OUTLANDER 13- (opt-om)

КОД ТОВАРА
NF 350377

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
350377
(NRF)
| Характеристика |
|
|
| O випускного отвору |
|
|
| O впускного отвору |
|
|
| Глибина решитки |
|
|
| Довжина решитки |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Ширина решитки |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| DENSO | DCN45006 | MITSUBISHI | 7812A394 | MITSUBISHI | 7812A218 |
| MITSUBISHI | 7812A220 | NISSENS | 940435 | PROFIT | 17700272 |
| VALEO | 822599 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсер Mitsubishi OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | NRF |
| Код запчасти | 350377 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с моделью | Outlander |
| Пользовательские характеристики | |
| O випускного отвору | 10,1 мм |
| O впускного отвору | 15,5 мм |
| Глибина решітки | 12 мм |
| Длина решетки | 709 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Код товара | NF 350377 |
| Ширина решетки | 354 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 126 ₴


