OPT-OM.ORG.UA
Конденсер кондиционера MAZDA CX-5 2.0 GASOLINE 2011/11- (opt-om)

КОД ТОВАРА
CG 261115

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
261115
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| O випускного отвору |
|
|
| O впускного отвору |
|
|
| Висота |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Хладагент |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| DELPHI | CF2017512B1 | DENSO | DCN44009 | MAZDA | KD4561480 |
| MAZDA | KD4561480A | MAZDA | KD6261480 | MAZDA | KF0361480A |
| NISSENS | 941202 | NISSENS | 940326 | NISSENS | 940327 |
| NRF | 350408 | VALEO | 814048 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсер Mazda 3 (BM, BN) | Конденсер Mazda CX-5 (KE, GH) | Конденсер Mazda CX-5 (KF) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CARGO |
| Код запчасти | 261115 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O випускного отвору | 10,15 мм |
| O впускного отвору | 15,50 мм |
| Высота | 400,00 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с осушителем |
| Код товара | CG 261115 |
| Холодоагент | R 134a |
Информация для заказа
- Цена: 3 917 ₴


