OPT-OM.ORG.UA
Конденсер кондиционера MAZDA 6 2.0 GASOLINE 2012/12- (opt-om)

КОД ТОВАРА
CG 261467

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
261467
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| O випускного отвору |
|
|
| O впускного отвору |
|
|
| Висота |
|
|
| Глибина |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Хладагент |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| DELPHI | CF20283 | DENSO | DCN44015 | MAHLE | AC865000S |
| MAZDA | GHR161480B | NISSENS | 940575 | NRF | 350413 |
| PROFIT | 17700536 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсер Mazda 3 (BM, BN) | Конденсер Mazda 3 Лифтбек (BM_, BN_) | Конденсер Mazda 6 Лифтбек (GJ, GL) |
| Конденсер Mazda 6 Универсал (GJ, GL) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CARGO |
| Код запчасти | 261467 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O випускного отвору | 10,20 мм |
| O впускного отвору | 15,50 мм |
| Высота | 402,00 мм |
| Глубина | 20,00 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с осушителем |
| Код товара | CG 261467 |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина | 680,00 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 992 ₴


