OPT-OM.ORG.UA
Конденсер кондиционера MAZDA 3 1.6I-2.0I-2.3I (09-) OE BBY2-61-48ZA (opt-om)

КОД ТОВАРА
CG 260761

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
260761
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| O випускного отвору |
|
|
| O впускного отвору |
|
|
| Висота |
|
|
| Глибина |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Хладагент |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| DENSO | DCN44007 | DENSO | DCN44011 | MAZDA | BBM461480C |
| MAZDA | BBM461480D | MAZDA | BBP261480A | MAZDA | BBP261480B |
| MAZDA | BBP261480C | MAZDA | BBY26148Z | MAZDA | BBY26148ZA |
| NISSENS | 940149 | NRF | 35922 | VALEO | 810907 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсер Mazda 3 (BL) | Конденсер Mazda 3 Лифтбек (BL) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CARGO |
| Код запчасти | 260761 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O випускного отвору | 10,20 мм |
| O впускного отвору | 15,50 мм |
| Высота | 375,00 мм |
| Глубина | 20,00 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с осушителем |
| Код товара | CG 260761 |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина | 625,00 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 531 ₴


