OPT-OM.ORG.UA
Конденсер кондиционера LEXUS GX 460 4.6 GASOLINE 2010/1- (opt-om)

КОД ТОВАРА
CG 261161

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
261161
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| O випускного отвору |
|
|
| O впускного отвору |
|
|
| Висота |
|
|
| Глибина |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Хладагент |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| DENSO | DCN50038 | NISSENS | 940367 | NRF | 350335 |
| TOYOTA | 8846060420 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсер Lexus GX (URJ15_, GRJ15_) | Конденсер Toyota LAND CRUISER PRADO (_J15_) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CARGO |
| Код запчасти | 261161 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O випускного отвору | 10,15 мм |
| O впускного отвору | 15,50 мм |
| Высота | 535,00 мм |
| Глубина | 20,00 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с осушителем |
| Код товара | CG 261161 |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина | 626,00 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 695 ₴


