OPT-OM.ORG.UA
Конденсер кондиционера KIA SOUL (opt-om)

КОД ТОВАРА
CG 261226

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
261226
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| O випускного отвору |
|
|
| O впускного отвору |
|
|
| Висота |
|
|
| Глибина |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Хладагент |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| DENSO | DCN43005 | HANON | HC976062K000 | KIA | 976062K000 |
| MAGNETI | BC984 | MOBIS | 976062K000 | MOBIS | 976062K000AS |
| NISSENS | 940217 | NRF | 35984 | PMC | PXNCB076 |
| VALEO | 814402 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсер KIA SOUL I (AM) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CARGO |
| Код запчасти | 261226 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O випускного отвору | 8,60 мм |
| O впускного отвору | 11,00 мм |
| Высота | 412,00 мм |
| Глубина | 20,00 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с осушителем |
| Код товара | CG 261226 |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина | 536,00 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 435 ₴


