OPT-OM.ORG.UA
Конденсер кондиционера KIA SORENTO 2.0 CRDI (opt-om)

КОД ТОВАРА
CG 261228

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
261228
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| O випускного отвору |
|
|
| O впускного отвору |
|
|
| Висота |
|
|
| Глибина |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Хладагент |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| HANON | HC976062P000 | KIA | 976062P000 | MAGNETI | BC983 |
| NISSENS | 940272 | NRF | 350021 | PMC | PXNCB095 |
| PMC | 976062P000 | VALEO | 814404 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсер KIA SORENTO II (XM) | Конденсер Land Rover DISCOVERY SPORT VAN (L550) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CARGO |
| Код запчасти | 261228 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O випускного отвору | 8,60 мм |
| O впускного отвору | 12,70 мм |
| Высота | 434,00 мм |
| Глубина | 20,00 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с осушителем |
| Код товара | CG 261228 |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина | 540,00 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 444 ₴


