OPT-OM.ORG.UA
Конденсер кондиционера KIA RIO 05- (opt-om)

КОД ТОВАРА
CG 260769

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
260769
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| O випускного отвору |
|
|
| O впускного отвору |
|
|
| Висота |
|
|
| Глибина |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Хладагент |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| DENSO | DCN43001 | KIA | 976061G000 | MAGNETI | BC961 |
| MAHLE | AC420000P | MAHLE | AC433000P | MOBIS | 976061G000 |
| NISSENS | 94814 | NRF | 35851 | PMC | 976061G000 |
| VALEO | 814349 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсер KIA RIO II (JB) | Конденсер KIA RIO II Лифтбек (JB) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CARGO |
| Код запчасти | 260769 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O випускного отвору | 8,40 мм |
| O впускного отвору | 12,80 мм |
| Высота | 378,00 мм |
| Глубина | 20,00 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с осушителем |
| Код товара | CG 260769 |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина | 654,00 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 358 ₴


