OPT-OM.ORG.UA
Конденсер кондиционера KIA MAGENTIS 2.0 CRDI 04.06- (opt-om)

КОД ТОВАРА
CG 260865

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
260865
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| O випускного отвору |
|
|
| O впускного отвору |
|
|
| Висота |
|
|
| Глибина |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Хладагент |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| HANON | HC976062G650 | KIA | 976062G650 | NISSENS | 940260 |
| NRF | 350003 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсер KIA MAGENTIS II (MG) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CARGO |
| Код запчасти | 260865 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O випускного отвору | 8,60 мм |
| O впускного отвору | 12,90 мм |
| Высота | 349,00 мм |
| Глубина | 20,00 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с осушителем |
| Код товара | CG 260865 |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина | 705,00 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 998 ₴


