OPT-OM.ORG.UA
Конденсер кондиционера KIA CARNIVAL 2.9 CRDI (opt-om)

КОД ТОВАРА
CG 260732

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
260732
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| O випускного отвору |
|
|
| O впускного отвору |
|
|
| Висота |
|
|
| Глибина |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Хладагент |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| KIA | 976064D100 | KIA | 976064D101 | MOBIS | 976064D101 |
| NISSENS | 940269 | PMC | PXNCB082 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсер KIA CARNIVAL II (GQ) | Конденсер KIA CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CARGO |
| Код запчасти | 260732 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O випускного отвору | 9,00 мм |
| O впускного отвору | 13,80 мм |
| Высота | 454,00 мм |
| Глубина | 20,00 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с осушителем |
| Код товара | CG 260732 |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина | 750,00 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 075 ₴


