OPT-OM.ORG.UA
Конденсер кондиционера KIA CARENS (opt-om)

КОД ТОВАРА
CG 261219

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
261219
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| O випускного отвору |
|
|
| O впускного отвору |
|
|
| Висота |
|
|
| Глибина |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Хладагент |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| DOOWON | DC976061D110 | HANON | HC976061D100 | KIA | 976061D100 |
| KIA | 976061D110 | MAHLE | AC436000P | NISSENS | 94992 |
| NRF | 35980 | PMC | 976061D110 | PROFIT | 17700531 |
| VALEO | 814488 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсер KIA CARENS III Минивен (UN) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CARGO |
| Код запчасти | 261219 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O випускного отвору | 8,30 мм |
| O впускного отвору | 12,90 мм |
| Высота | 350,00 мм |
| Глубина | 20,00 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с осушителем |
| Код товара | CG 261219 |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина | 695,00 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 835 ₴


