OPT-OM.ORG.UA
Конденсер кондиционера HYUNDAI SONATA 05- (opt-om)

КОД ТОВАРА
CG 260892

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
260892
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| O випускного отвору |
|
|
| O впускного отвору |
|
|
| Висота |
|
|
| Глибина |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Хладагент |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| DELPHI | CF2016012B1 | HANON | HC976063L180 | KIA | 976063K160 |
| KIA | 976063L180 | MAHLE | AC506000S | MOBIS | 976063L180 |
| NISSENS | 94804 | NRF | 35962 | PMC | 976063K160 |
| PMC | 976063L180 | PMC | PXNCA080 | PROFIT | 17700145 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсер Hyundai GRANDEUR (TG) | Конденсер Hyundai SONATA V (NF) | Конденсер KIA MAGENTIS II (MG) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CARGO |
| Код запчасти | 260892 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O випускного отвору | 12,60 мм |
| O впускного отвору | 17,30 мм |
| Высота | 369,00 мм |
| Глубина | 20,00 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с осушителем |
| Код товара | CG 260892 |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина | 714,00 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 029 ₴


