OPT-OM.ORG.UA
Конденсер кондиционера HYUNDAI SANTA FE (opt-om)

КОД ТОВАРА
CG 261251

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
261251
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| O випускного отвору |
|
|
| O впускного отвору |
|
|
| Висота |
|
|
| Глибина |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Хладагент |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| HANON | HC976061U100 | KIA | 976061U100 | MAGNETI | BC978 |
| MOBIS | 976061U100 | MOBIS | 976061U100AS | NISSENS | 940449 |
| PMC | 976061U100 | PMC | PXNCA119 | PROFIT | 17700528 |
| VALEO | 814100 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсер Hyundai SANTA FE II (CM) | Конденсер Mazda 6 Лифтбек (GH) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CARGO |
| Код запчасти | 261251 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O випускного отвору | 8,60 мм |
| O впускного отвору | 12,90 мм |
| Высота | 433,00 мм |
| Глубина | 20,00 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с осушителем |
| Код товара | CG 261251 |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина | 715,00 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 260 ₴


