OPT-OM.ORG.UA
Конденсер кондиционера HYUNDAI I30 GASOLINE 12- (opt-om)

КОД ТОВАРА
CG 261077

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
261077
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| O випускного отвору |
|
|
| O впускного отвору |
|
|
| Висота |
|
|
| Глибина |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Хладагент |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| BK | 976063X000HVC | DENSO | DCN41010 | DOOWON | DC976063X000 |
| HANON | HC976063X000 | KIA | 976063X000 | KIA | 97606A6100 |
| MAGNETI | BC851 | MAHLE | AC867000S | MOBIS | 976063X000 |
| NISSENS | 940268 | NRF | 35996 | PMC | 976063X000 |
| PMC | PXNCA132 | VALEO | 814394 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсер Hyundai ELANTRA V Лифтбек (MD, UD) | Конденсер Hyundai i30 (GD) | Конденсер Hyundai i30 Универсал (GD) |
| Конденсер Hyundai i30 купе | Конденсер KIA CEE'D (JD) | Конденсер KIA CEE'D SPORTSWAGON (JD) |
| Конденсер KIA PRO CEE'D (JD) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CARGO |
| Код запчасти | 261077 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O випускного отвору | 8,60 мм |
| O впускного отвору | 12,90 мм |
| Высота | 392,00 мм |
| Глубина | 20,00 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с осушителем |
| Код товара | CG 261077 |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина | 608,00 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 270 ₴


