OPT-OM.ORG.UA
Конденсер кондиционера HONDA JAZZ 03- (opt-om)

КОД ТОВАРА
CG 260950

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
260950
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| O випускного отвору |
|
|
| O впускного отвору |
|
|
| Висота |
|
|
| Глибина |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Хладагент |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| ASHIKA | CND193014 | DELPHI | CF20423 | DENSO | DCN40017 |
| HONDA | 80110SAA013 | NISSENS | 940051 | NRF | 35791 |
| PMC | PXNCJ030 | PROFIT | 17700526 | VALEO | 812718 |
| VALEO | 814043 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсер Honda JAZZ II (GD_, GE3, GE2) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CARGO |
| Код запчасти | 260950 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O випускного отвору | 10,15 мм |
| O впускного отвору | 15,50 мм |
| Высота | 322,00 мм |
| Глубина | 20,00 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с осушителем |
| Код товара | CG 260950 |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина | 755,00 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 078 ₴


