OPT-OM.ORG.UA
Конденсер кондиционера HONDA CR-V 02-04 (opt-om)

КОД ТОВАРА
CG 260724

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
260724
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| O випускного отвору |
|
|
| O впускного отвору |
|
|
| Висота |
|
|
| Глибина |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Хладагент |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| ASHIKA | CND193013 | DELPHI | TSP0225596 | DENSO | DCN40015 |
| HONDA | 80101SCAA01 | HONDA | 80110S9A003 | HONDA | 80110S9A013 |
| HONDA | 80110S9GF01 | HONDA | 80110SPAW01 | MAHLE | AC678000S |
| NISSENS | 94772 | NRF | 35561 | PROFIT | 17700201 |
| VALEO | 814225 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсер Honda CR-V I (RD) | Конденсер Honda CR-V II (RD_) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CARGO |
| Код запчасти | 260724 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O випускного отвору | 10,10 мм |
| O впускного отвору | 15,50 мм |
| Высота | 370,00 мм |
| Глубина | 20,00 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с осушителем |
| Код товара | CG 260724 |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина | 710,00 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 325 ₴


