OPT-OM.ORG.UA
Конденсер кондиционера HONDA CIVIC 06- (opt-om)

КОД ТОВАРА
CG 260391

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
260391
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| O випускного отвору |
|
|
| O впускного отвору |
|
|
| Висота |
|
|
| Глибина |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Хладагент |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| DELPHI | CF20196 | DENSO | DCN40007 | HONDA | 80100SMGE02 |
| HONDA | 80110SMGE01 | HONDA | 80110SMGE010M1 | HONDA | 80110SMGE02 |
| HONDA | 80110SMGE020M1 | MAHLE | AC464000S | NISSENS | 94875 |
| NRF | 35763 | PMC | PXNCJ008 | VALEO | 814333 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсер Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CARGO |
| Код запчасти | CG 260391-op |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O випускного отвору | 10,10 мм |
| O впускного отвору | 15,50 мм |
| Высота | 400,00 мм |
| Глубина | 20,00 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с осушителем |
| Код товара | CG 260391 |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина | 640,00 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 962 ₴


