OPT-OM.ORG.UA
Конденсер кондиционера FIAT DUCATO / PEUGEOT BOX (opt-om)

КОД ТОВАРА
CG 260375

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
260375
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| O випускного отвору |
|
|
| O впускного отвору |
|
|
| Висота |
|
|
| Глибина |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Хладагент |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| DENSO | DCN07002 | EUROREPAR | 1610161780 | FIAT | 0053185115 |
| FIAT | 1344098080 | FIAT | 1361236080 | FIAT | 1371428080 |
| FIAT | 1391281080 | FIAT | 1399110080 | MAGNETI | BC761 |
| MAHLE | AC363000S | MAHLE | AC363000P | NISSENS | 94985 |
| NRF | 35895 | PEUGEOT | 1610136780 | PEUGEOT | 1623816180 |
| PEUGEOT | 1649790580 | PEUGEOT | 6455EQ | PEUGEOT | 6455FS |
| PEUGEOT | 6455HE | PSA | 1649790580 | VALEO | 814085 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсер Citroen JUMPER II Автобус | Конденсер Citroen JUMPER II Фургон | Конденсер Citroen JUMPER II Платформа/шаси |
| Конденсер Fiat DUCATO Автобус (250_) | Конденсер Fiat DUCATO Фургон (250_) | Конденсер Fiat DUCATO Платформа/шаси (250_) |
| Конденсер Peugeot BOXER автобус | Конденсер Peugeot BOXER фургон | Конденсер Peugeot BOXER Платформа/шаси |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CARGO |
| Код запчасти | 260375 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O випускного отвору | 10,10 мм |
| O впускного отвору | 15,50 мм |
| Высота | 373,00 мм |
| Глубина | 20,00 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с осушителем |
| Код товара | CG 260375 |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина | 750,00 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 979 ₴


