OPT-OM.ORG.UA
Конденсер кондиционера BMW X3/X4 2.0/3.0 (opt-om)

КОД ТОВАРА
CG 261258

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
261258
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| O випускного отвору |
|
|
| O впускного отвору |
|
|
| Висота |
|
|
| Глибина |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Хладагент |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| BMW | 64539216143 | DELPHI | CF20184 | DENSO | DCN05014 |
| MAGNETI | BC788 | MAHLE | AC778000S | NISSENS | 940226 |
| NRF | 350036 | PROFIT | 17700069 | VALEO | 814386 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсер BMW X3 (F25) | Конденсер BMW X4 (F26) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CARGO |
| Код запчасти | 261258 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O випускного отвору | 13,80 мм |
| O впускного отвору | 15,50 мм |
| Высота | 381,00 мм |
| Глубина | 20,00 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с осушителем |
| Код товара | CG 261258 |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина | 618,00 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 896 ₴


