OPT-OM.ORG.UA
Конденсер кондиционера AUDI A1 10- (opt-om)

КОД ТОВАРА
CG 260739

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
260739
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| O випускного отвору |
|
|
| O впускного отвору |
|
|
| Висота |
|
|
| Глибина |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Хладагент |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| DELPHI | CF2013712B1 | DENSO | DCN02034 | EUROREPAR | 1618099680 |
| MAGNETI | BC821 | MAHLE | AC566000S | NISSENS | 940093 |
| NISSENS | 941047 | NRF | 35910 | PROFIT | 9575C1 |
| VALEO | 814364 | VW | 6C0816411B | VW | 6R0820411A |
| VW | 6R0820411AA | VW | 6R0820411AC | VW | 6R0820411D |
| VW | 6R0820411H | VW | 6R0820411J | VW | 6R0820411N |
| VW | 6R0820411Q | VW | 6R0820411T |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсер Audi A1 (8X1, 8XK) | Конденсер Audi A1 SPORTBACK (8XA, 8XF) | Конденсер Ford MONDEO IV Лифтбек (BA7) |
| Конденсер Ford MONDEO IV Turnier (BA7) | Конденсер Seat IBIZA IV (6J5, 6P1) | Конденсер Seat IBIZA IV SC (6J1, 6P5) |
| Конденсер Seat IBIZA IV ST (6J8, 6P8) | Конденсер Seat TOLEDO IV (KG3) | Конденсер Skoda FABIA II (542) |
| Конденсер Skoda FABIA II COMBI (545) | Конденсер Skoda FABIA III (NJ3) | Конденсер Skoda FABIA III Универсал (NJ5) |
| Конденсер Skoda RAPID (NH3, NK3, NK6) | Конденсер Skoda RAPID Spaceback (NH1) | Конденсер Skoda ROOMSTER (5J7) |
| Конденсер Skoda ROOMSTER Praktik (5J) | Конденсер VW POLO V (6R1, 6C1) | Конденсер VW POLO V Лифтбек (602, 604, 612, 614) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CARGO |
| Код запчасти | 260739 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O випускного отвору | 13,70 мм |
| O впускного отвору | 15,50 мм |
| Высота | 340,00 мм |
| Глубина | 20,00 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с осушителем |
| Код товара | CG 260739 |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина | 605,00 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 350 ₴


