OPT-OM.ORG.UA
Компресор кондиционера MERCEDES C-CLASS W203 00- (opt-om)

КОД ТОВАРА
CG 240657

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
240657
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| O випускного отвору |
|
|
| O впускного отвору |
|
|
| Заправна килькисть оливи |
|
|
| Количество ребер |
|
|
| Компресорна олива |
|
|
| Напруга |
|
|
| Направление вращения |
|
|
| Хладагент |
|
|
| Шкиви |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| CHRYSLER | A0012301011 | DENSO | DCP17058 | MAHLE | ACP354000S |
| MAHLE | ACP354000P | MERCEDES-BENZ | 0002309111 | MERCEDES-BENZ | 0002341312 |
| MERCEDES-BENZ | 0012300011 | MERCEDES-BENZ | 0012300211 | MERCEDES-BENZ | 0012300611 |
| MERCEDES-BENZ | 0012301011 | MERCEDES-BENZ | 0012301211 | MERCEDES-BENZ | 0012301611 |
| MERCEDES-BENZ | 001230161180 | MERCEDES-BENZ | 0012301811 | MERCEDES-BENZ | 0012302011 |
| MERCEDES-BENZ | 0012302511 | MERCEDES-BENZ | 0012304111 | MERCEDES-BENZ | 0012304811 |
| MERCEDES-BENZ | 0012305211 | MERCEDES-BENZ | 0012305811 | MERCEDES-BENZ | 0012307311 |
| MERCEDES-BENZ | 0012308211 | MERCEDES-BENZ | 0012308711 | MERCEDES-BENZ | 0022305411 |
| MERCEDES-BENZ | 0022305511 | MERCEDES-BENZ | 002309111 | MERCEDES-BENZ | 12300211 |
| MERCEDES-BENZ | 12301011 | MERCEDES-BENZ | 1230161180 | MERCEDES-BENZ | 12302911 |
| MERCEDES-BENZ | 12305811 | MERCEDES-BENZ | 12308411 | MERCEDES-BENZ | 22305211 |
| MERCEDES-BENZ | A0002309111 | MERCEDES-BENZ | A0002309211 | MERCEDES-BENZ | A0012300011 |
| MERCEDES-BENZ | A0012300211 | MERCEDES-BENZ | A0012300611 | MERCEDES-BENZ | A0012301211 |
| MERCEDES-BENZ | A0012301611 | MERCEDES-BENZ | A001230161180 | MERCEDES-BENZ | A0012301811 |
| MERCEDES-BENZ | A0012302011 | MERCEDES-BENZ | A0012302511 | MERCEDES-BENZ | A0012302611 |
| MERCEDES-BENZ | A0012302911 | MERCEDES-BENZ | A0012304111 | MERCEDES-BENZ | A0012304811 |
| MERCEDES-BENZ | A0012305211 | MERCEDES-BENZ | A0012305811 | MERCEDES-BENZ | A0012306211 |
| MERCEDES-BENZ | A0012307311 | MERCEDES-BENZ | A0012308211 | MERCEDES-BENZ | A0012308411 |
| MERCEDES-BENZ | A0012308711 | MERCEDES-BENZ | A0022305211 | MERCEDES-BENZ | A0022305411 |
| MERCEDES-BENZ | A0022305511 | MERCEDES-BENZ | A002301111 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Компресор Mercedes-Benz C-CLASS (W203) | Компресор Mercedes-Benz C-CLASS T-Model (S203) | Компресор Mercedes-Benz C-CLASS купе (CL203) |
| Компресор Mercedes-Benz CLK (C209) | Компресор Mercedes-Benz CLK Кабриолет (A209) | Компресор Mercedes-Benz CLS (C219) |
| Компресор Mercedes-Benz E-CLASS (W211) | Компресор Mercedes-Benz E-CLASS T-Model (S211) | Компресор Mercedes-Benz S-CLASS (W220) |
| Компресор Mercedes-Benz S-CLASS купе (C215) | Компресор Mercedes-Benz SL (R230) | Компресор Mercedes-Benz M-CLASS (W164) |
| Компресор Mercedes-Benz R-CLASS (W251, V251) | Компресор Mercedes-Benz VIANO (W639) | Компресор Mercedes-Benz VITO автобус (W639) |
| Компресор Mercedes-Benz VITO / MIXTO фургон (W639) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CARGO |
| Код запчасти | 240657 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O випускного отвору | 13,70 мм |
| O впускного отвору | 28,40 мм |
| Заправна кількість оливи | 170 мл |
| Код товара | CG 240657 |
| Количество ребер | 6 |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Напряжение | 12 В |
| Холодоагент | R 134a |
| Шківи | зі шківом на декілька ременів |
Информация для заказа
- Цена: 11 035 ₴


